Burgeni Tekstil Tasarım ve Marka Çözümleri

Burgeni, farklı disiplinlerden entegre yaklaşım ve yaratıcı yapısı ile yurt içi ve yurt dışı tekstil firmalarının etkili çözüm ortağıdır.


Volkan Aksoy, 2005 yılından itibaren sürdürdüğü tekstil tasarım, ürün geliştirme, yaratıcı yönetmenlik, sanat ve marka yönetimi gibi iş konularını 2012 yılında kurduğu Burgeni ile bir çatı altında birleştirerek kurumsallaştırmıştır. Burgeni, tekstil sektöründen markalar, kişiler, KOBİ’ler ve büyüyen girişimler için tekstil, reklam ve pazarlama sektörlerinin farklı disiplinlerinden profesyonellerden oluşan ekibi ile düşük maliyetli etkin marka ve tasarım çözümleri sunar.

Tekstil tasarım ve marka çözüm ofisi olarak; hazır giyim ve grafik tasarımı, orijinal proto ve ön sipariş proto hazırlama (original sample / salesman sample), özel imalat; marka oluşturma, marka konumlandırma ve marka iletişimi hizmetleri sunan Burgeni; yoğun rekabetin var olduğu günümüz küresel pazarlarında ihracat ve ithalat konularında yepyeni fırsatlar yaratmak isteyen müşterilerine, küresel pazar ihtiyaçlarını daha iyi saptamak ve karşılamak için 2014 yılında Rusya pazarında mümessillik faaliyetlerine başlamış ve farklı ülkelerden uluslararası iş ortaklıkları kurmuştur.

Müşterileri ile yarattığı sinerjiyi sürekli geliştiren Burgeni, müşteri odaklı yaklaşımı benimser ve servis sunduğu firmalar için en iyisini, en mükemmelini düşünür; her projenin başarıyla sonuçlanmasına odaklanır.

Burgeni, müşterileri için çağın dinamiklerine uygun ürün, iletişim ve pazarlama konsepti oluştururken, markaları büyük ya da küçük sıfatlarıyla nitelendirmeyerek her biri için aynı ustalık ve özenle çalışmaktadır.

Değerlerimiz


bizi biz yapan...


Yaptığımız her işi tutku ile yaparız.


Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek için her zaman kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız. Öğrenmeye açığız ve işimizde en yüksek performansı göstermeye hazırız. Yenilikçi çözümlere ulaşmak için yaratıcılık ve sıra dışı fikirler kullanır, özgür seçim olanakları sunarız.


Güvenilir ve samimi ilişkiler kurarız.


Karşılıklı güven bütün ilişkilerde esastır. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle yüksek güvene dayalı samimi ilişkiler kurarız. Başarının gururunu birlikte paylaştığımız gibi hataların da sorumluluğunu üstleniriz.

İşimizi sahipleniriz.


Hiçbir işi büyük ya da küçük sıfatlarıyla nitelendirmeyerek her biri için aynı ustalık ve özenle çalışırız. Sorumlu olduğumuz işlerin liderliğini üstleniriz; alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız. Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız; kazanç uğruna ilkelerimizden ödün vermeyiz ve yaptığımız her işte üstün kalite anlayışını benimseriz.


Yaşam hakkına saygı duyarız.


Gelenek ve göreneklere saygı gösteririz. Farklılıklara saygı duyar, ırk, etnik köken, cinsiyet, din veya siyasi görüş sebebiyle ayrım yapmayız. Yaşayan her canlının yaşam hakkına saygı duyarız. Doğayı tüm güzellikleri ile gelecek nesiller için korumayı önemseriz.