Burgeni Tekstil Tasarım, Sarar Interview Erkek Koleksiyon, İç Çamaşır Koleksiyonu

PORTFOLYO / SARAR


Sarar İçin İç Giyim Koleksiyonu Hazırladık...


Türkiye'nin köklü markalarından Sarar için tedarikçisi Altın Makas ile kaliteden ödün vermeyen erkeklere özel iç çamaşırı koleksiyonu hazırladık. 

Türk hazır giyim sektöründe lider konumda ki Sarar markası ve alt markası Interview için hazırlanan iç giyim koleksiyonunda iki ayrı tema işlendi. Bunlardan ilki, tek etkenin şıklık ve sadelik olduğu, küçük ayrıntılar ile kaliteli kumaşın birleşiminden oluşan “BASIC” teması, ikincisi ise 2014 yılı moda trendi ve renkleri göz önünde bulundurularak yatay ve dikey çizgili desenlerden oluşan “Vintage” temasıdır.

 
 

Koleksiyonun “Vintage” temalı ikinci kısmında Sarar’ın genç ve dinamik markası Interview için dönem ruhunu yansıtan çizgi desenleri oluşturuldu. Koleksiyon ürünlerinin bel kısmında kullanılan tipografi ve grafik detaylar ile renk ve desen kombinlerinin dengeli kullanımı sonucunda üretici firma için renk varyantları ile 75 adet üründen oluşan 2014 Erkek iç giyim koleksiyonu hazırlandı.

 
 
 
Paylaş:

Türkiye’nin köklü markalarından Sarar için tedarikçisi Altın Makas ile kaliteden ödün vermeyen erkeklere özel iç çamaşırı koleksiyonu hazırladık.