Burgeni Markalama, Logo Tasarım, Koleksiyon Hazırlama

Burgeni Tekstil Tasarım, Erkek Giyim Koleksiyonu, Moda Tasarım, Baskı Deseni, Marka Geliştirme, Jaune, Galvanni, Sarar, Polo, Tshirt, T-shirt, Tekstil Tasarım, Tekstil Firmaları, Tasarım Danışmanlığı, Tekstil Tasarım danışmanı, Tekstil Marka Ajansı, Tekstil Markalama, Tekstil Üretim, Tekstil İhracat, T-shirt Tasarımı, Kıyafet Tasarımı, Burgeni, İstanbul Tekstil Firmaları, Polo Fashion, Gömlek Tasarımı, Monte Blaze, US Polo, Ralph Lauren, Gaastra, Gant, Marco Polo, Paul Shark, Luxury Fashion


PORTFOLYO / SIMPLE


SIMPLE – Markalama, Koleksiyon Hazırlama ve Üretimi


Genç ve orta yaş için bir moda markası yaratmak üzere gelen talebe göre satış hedefine uygun marka kimliği ve tasarım konsepti oluşturduk. Tasarımdan üretime kadar koleksiyon sürecini üstlendik.
Fransa, Drancy'den gelen müşteri talebi üzerine ilk aşamada; “yüksek harcamalara gerek kalmadan şık görünmenin basit yolu” mottosu ile marka konumlandırmasını yaparak marka kimliği ve markanın genel tasarım konseptini belirledik. İkinci aşama olarak ilham panoları hazırlayarak hedef kitleye uygun üst grup ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonlar tasarladık. Üçüncü aşamada ise kâğıt üzerinde bulunan koleksiyonun bütün üretim sürecini yürüterek ürünlerin adrese teslimini gerçekleştirdik.

Paylaş:

Genç ve orta yaş için bir moda markası yaratma talebine göre marka kimliği ve tasarım konsepti oluşturduk. Tasarımdan üretime kadar koleksiyon sürecini üstlendik.